Zrealizowane inwestycje

Inwestycja zakończona – Białe Tarasy

Bardzo atrakcyjna lokalizacja, kilka minut spacerkiem do centrum miasta. Blisko – centra handlowe, komunikacja miejska, żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea, szkoły zawodowe, Politechnika, pływalnia Wodna Nuta. Na wyciągnięcie ręki ogromne, zielone tereny rekreacyjne. Dogodny wyjazd na A4 i obwodnicę Opola.

Budynek wykonywany w tradycyjnej technologii z Porothermu. Eleganckie wykończenie powierzchni wspólnych. Przestronne tarasy i balkony. Nowoczesna winda. Duże komórki lokatorskie. Miejsca postojowe przed budynkiem.
W podcieniach budynku miejsca wspólne na rowery, wózki i motocykle.

Przestronne tarasy od 23 do 45 m2 w cenie mieszkań. Tarasy górne częściowo zadaszone. Bardzo duże balkony od 6 do 11 m2 również w cenie mieszkań. Budynek wykonywany w tradycyjnej technologii z Porothermu. Eleganckie wykończenie powierzchni wspólnych. Przestronne tarasy i balkony. Nowoczesna winda. Duże komórki lokatorskie. Miejsca postojowe przed budynkiem. W podcieniach budynku miejsca wspólne na rowery, wózki i motocykle.

 

Białe Tarasy Opole

 

Białe Tarasy Opole

 

Białe Tarasy Opole

 

Białe Tarasy Opole

 

Białe Tarasy Opole

 

Białe Tarasy Opole

 


 

Przedstawiamy Państwu naszą nową inwestycję Osiedle Panorama zaprojektowaną w nowoczesnym i eleganckim stylu.
Osiedle składa się z dwóch dwupiętrowych budynków realizowanych w technologii tradycyjnej z podziemnymi garażami. Do większości mieszkań przynależą duże tarasy oraz balkony. Termin oddania budynków – przełom 2015/2016.

 

Widok-3D-14

 

Widok-3D-171

 

Film z drona wykonał Marcin Szymański – marcinszymanski.com